Jdi na obsah Jdi na menu
 


KRONIKA

Obrazek

Založení souboru v září 2001

rok 2002 

26.ledna - předtančení na Orelském plese - Moravská beseda

2.února - předtančení na plese SRPŠ - Moravská beseda

12.května - Den matek - figurální tance

12.-14.července -Mezinárodní folklórní festival Mistřín 2002 - figurálky

14.září - 60. výročí  INTERNAČNÍHO TÁBORA

15. září - vinobraní - ořechovská, funty,                                             sedmikročka a zahradnická

15.listopadu - turnaj v kuželkách

16.-.18. listopadu - Hody stárci :Vítek Gajda a František Ronek   stárky :Eva Trefiliková a Olina Bimková 

 

5.prosince - Mikulášská besídka

 

   

 

 

 

 

 

 

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazek

 

 

 

 

rok 2003

Obrazek

25.ledna - VI. REPREZENTAČNÍ PLES -Moravská beseda

1.února - ples SRPŠ - Moravská beseda  a předtančení České polky

7.února - HASIČSKÝ PLES - Česká polka

ObrazekObrazek

9.února - Okresní krojový ples - Moravská beseda

15.února - Zahrádkařský ples - Česká polka

8.března - Maškarní ples - Sokolovna a opět Česká polka

             -  kuželky

11.května - Den matek - vystoupení " Mlynářská"

ObrazekObrazek

25.června - folklor trochu jinak - den soutěží

13.července - Dožínky

14.- 17.srpna - Slovácký rok Kyjov 2003  - účast v průvodě

28.8.-2.9. -  vystoupení  se souborem Lúčka na 17. folklorním festivalu CHAMONIX 2003 - Francie

ObrazekObrazek

14.září - vinobraní - figurální a točivé tance

28.září - BURČÁKOVÉ SLAVNOSTI -Klobouky u Brna

17.října - VII. veletrh vzdělávání - Hodonín

19.října - nedělní odpoledne souboru s programem " U ObrazekMLÝNA"

26.října - Makové buchty - Čejč

26.října - Národopisné odpoledne s Lúčkou

15.-17. listopadu - HODY  - stárci: Ladislav Švidroň a David Vašíček

 stárky: Lucie Synková a Marie Pavlušová

21.-23. listopadu - soustředění na Littneru - Bzenec

4.prosince - Mikulášská besídka - Mikuláš s anděly a čerty

12.prosince - Vánoce dětem - vystoupeni v ZŠ

14.prosince - beseda pro důchodce - vánoční a taneční  vystoupení

ObrazekObrazek

 

Obrazek

rok 2004

Obrazek

16.ledna - Hasičský ples - předtančení České besedy  aObrazek České polky

17.ledna  - 21. dolňácký krojový ples - Česká beseda

31.ledna - ples SRPŠ - předtančení  COUNTRY

7.února - Zahrádkařský ples - Česká polka

14.února -Župní sokolský ples - Česká polka

14.února  - VII. okresní hasičský ples - předtančení  ČesObrazekká polka a country

6.března - Maškarní ples - COUNTRY

15.května - VI. boleradická tančírna - Boleradice - pásmo figurálek

16.května - Den matek - pásmo slovenských, danajů a dívčí zpěvy

19.června - Hore, slunéčko, hore - Čejč - figurální tance

     .června - Krušpánkiadá - sportovně zábavná zkoučka k ukončení školního roku

9.-11.července - 1.ročník NF Kyjovské Slovácko - Svatobořice - Mistřín - figurální a točivé tance + dívčí zpěvy

15.-22.července - zahraniční zájezd se souborem Lúčka do Castel Forte - ITÁLIE 

ObrazekObrazek

5.-8.srpna - XXIV.ročník NÁRODOPISNÝ FESTIVAL MILOTICE - figurálky

19.září - Vinobraní - scénka - krádež hroznů 

3.října - Ve dvoře - nedělní odpoledne souboru a jeho hostů

   . října - Veletrh vzdělávání - Hodonín

22. října - výchovný koncert pro ZŠ - ukázky krojů a jednotlivých tanců

13.- 15. listopadu - Hody - stárci : Petr Adamec a Tomáš Karský

                             stárky: Pavla Sedláčková a Veronika Hejnová

20.- 21.listopadu - soustředění v Čeložnicích

     prosinec - Mikulášský turnaj v kuželkách

                   - Mikulášská besídka

19.prosince - Vánoční besídka v ČEJČI

Obrazek

ObrazekObrazek

 

 

rok 2005

7. ledna - Hasičský ples - předtančení LINE DANCE

15. ledna  -  22. Dolňácký krojový ples - Česká besedaObrazek

30. ledna - Dětský maškarní ples  - LINE DANCE

5. února - ples SRPŠ - LINE DANCE

13.února - vystoupení pro důchodce v Želeticích

    březen - turnaj v kuželkách

8. května - Den matek - pásmo " Na pastvě"

25.června - výlet na Littner

2.července - Primice

8.-10.července - MFF Mistřín - pásmo " Na pastvě" a řeObrazekmeslnické

1.září - Zahájení školního roku s odhalením sochy

18. září - III. Trh mistních produktů Milotice  - pásmo " Na pastvě"

25. září - Vinobraní

     říjen - vystoupení pro rodáky z domova důchodců v Kyjově v ZŠ

12.-14. listopadu - Hody stárci: Dušan Novák a Lukáš Horák

                                    stárky: Hana Stuchlíková a Lucie Malárová

25.-26.listopadu - soustředění v Čeložnicích

4.prosince - Mikuláš

11. prosince  - vystoupení pro naše důchodce

18. prosince - Vánoční koncert v Čejči

                  - Vánoční koncert na KD

22.prosince - Výchovný koncert pro ZŠ -  pranostiky a koledování

ObrazekObrazek

 

rok 2006  

Obrazek

19. ledna - Kuželky

20. ledna - Hasičský ples - předtančení "REDNEX"

21. ledna - 23. Dolňácký krojový ples - Moravská beseda

4. února - ples SRPŠ - " REDNEX"

10. března - předtančení na Orelské schůzi v bývalém kině - REDNEX

17. dubna - velikonoce

14. května - Den matek - pásmo "Jarmark" jen taneční část

24. června -Školní akademie - pásmo " Jarmark"

4. srpna - Vystoupení se souborem Lúčka v Luhačovicích

5. srpna - Festival Milotice - na návsi " Jarmark"Obrazek

17.-22. srpna - Zájezd na festival do Srbska opět se souborem Lúčka

7.-10. září - výrážíme s Lúčkou na XI. MFF do Karlových Varů

16.září - slavnostní večer členů souboru

18.-.20. listopadu - Hody  stárci : David Sedláček a Filip Gajda

                                      stárky: Petra Kyněrová a Hanka Hejnová

26.října - Slavíček - dětská pěvecká soutěž

3. prosince - Mikuláš - vystoupení " Zlo a dobro"

10. prosince - vystoupení pro naše babičky a dědečky

15. prosince - Vánoční turnaj v kuželkách

 

rok 2007

 Obrazek

19. ledna - Hasičský ples - předtančení " Řecké melodie"

20.ledna - II. Reprezentační ples - " Řecké melodie"

27.ledna - XXIV. Dolňácký krojový ples - Moravská besedaObrazek

3.února - Společenský ples - řecké předtančení

10. února - ples v Těmicích - Moravská beseda

25. března - Smrtná neděle - vynášení smrti a návrat jara

27.- 30.dubna - soustředění v Miloticích

10.května - vystoupení s Podkověnkou pro důchodce v Hodoníně

13.května - Den matek - točívé tance a verbuńk

27.května - Slavnost Královniček       Král: Veronika Maradová

                                                Královna: Amálie Šťastná    

10. června - církevní slavnost " Boží tělo"

23.července - Strážnice - tetička Hajná rejdění tureckých Obrazekšátků

11. srpna - Slovácký rok v Kyjově - účast v průvodě a vystoupení na náměstí s pásmem " Jarmark" a " Slovenských a danajů"

12. srpna - Svatovavřinecké slavnosti v Hodoníně - slovenské a danaje

18.srpna - dožínkové zpívání - taneční vystoupení

14.-16. září - Polabská vonička v Nymburce - jako hosté se souborem Lúčka

10. - 12. listopadu - Hody   stárci : Petr Synek  a Jiří Novák

                               stárky: Kateřina Bimková a Kristýna Vašíčková

2. prosince - Mikuláš - čertovský rej a andělský chór

9. prosince - tancujem našim nejstarším spoluobčanům

23. prosince - zpívání u vánočního stromu

ObrazekObrazekObrazek

rok 2008

 

26. ledna - Společenský ples

2.února - Dolňácký krojový ples - Česká beseda

9.března - Smrtná neděle - vynášení zimy a přinášení jara  do dědiny

1.-3.května - Soustředění na R.S. Ječmínek v Osvětimanech

11. května - Den matek

1. června - Královničky      Král : Eliška Stuchlíková

                                        Královna : Lada Gajdová 

Obrazek

23.srpna - Dožínky    stárek - Tomáš Kellner

                                stárka - Dana Sedláčková

                               hospodáři - Lenka a Jaroslav GajObrazekdovi

5.-6. září - Krajské dožínky v Brně

28. září - Vinobraní

15.17.11. - HODY  stárci: Tomáš Kellner a  Přemysl Gazda

                            stárky: Dana Sedláčková a Hana Varmužová

30.11.- Pěvecká soutěž Jaromíra Měchury - účastníci : Katka Jelenová, Míša Výletová, Míša Varmuža a Robin Čechal.

7.12. - Mikuláš se svou družinou.

14.12. - tancujem nejstarším spoluobčanům 

ObrazekObrazek

rok 2009

24.1. - DOLŃÁCKÝ KROJOVÝ PLES - Česká beseda

7.2. - SOKOLSKÝ PLES - Česká polka

21.3. - Havlovice - vystoupení na podporu dětských domObrazekovů

29.3.- SMRTNÁ NEDĚLE

24.5.- KRÁLOVNIČKY:

          Král - Katka Jelenová

          Královna - Míša Výletová

          MFF Mistřín 2009

24.9. - slavnostní otevření I. etapy průtahu obcí

4.10.- JUNGLE PARK - BRNO

15.11.- HODY - stárci Vít Hajný a Jan Šťastný

                   stárky  Kristýna Grabcová a Klára Varmužová

 

ObrazekObrazek 

 ============================

2010

23.01. - Dolňácký krojový ples - Moravská beseda

21.3.  - Smrtná neděle

9.5.    - Den matek

20.5.  -  Vystoupení v Hodoníně

23.5.  -  Královničky král: Nikol Nováková

                        královna: Jarmila Kratochvílová

        - Výlet do Brna

 14.-15.11. a 17.11. - Hody  -  stárci  Petr Vašulka a Libor Sedláček

                                    stárky  - Hana Sedláčková a Eliška Šťastná

5.12. -  Mikuláš

         -  Výstava  betlémů 

 

===================================================

                                                2011

22.1. - Krojový ples - Moravská beseda

10.4. - Smrtná neděle

 6.-7.5. -  Soustředění - Ječmínek  Osvětimany

29.5. - Královničky  - Král  - Veronika Hermanová

                                  Královna - Ivana Neduchalová

 12.-14.8. - Slovácký rok 

 29.10. - 10. výročí založení Krušpánku

19.-21.11. - Hody

17.12. - 10. výročí otevření přístavby školy

 

  

 

 

                                          

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA